Afyon Sandıklı Gül İnşaat

Gül İnşaat tarafından Afyon Sandıklıda İnşaa Edilen konut projesinin tüm İç ve Dış Duvarları ile Dış Cephe Yalıtım Levhaları Duvarmatik Hazır Panel Duvarlar ile yapılmıştır.

Saib City

“Saib City” 120 Dönüm içerisinde 32 blok, 8 katlı 768 daireli binalara ilaveten içerisinde alışveriş merkezi, oyun alanları ve otel içermektedir. Projenin ilk fazında 78.000 m2 toplam iç ve dış duvar üretilmiş ve montajı yapılmr.

İkinci fazı üretim ve montajları da bitmiş ve toplam 176.000 m2 iç/dış duvarmatik hazır panel duvar kullanılmıştır. Projenin duvarlarının toplam üretim ve montajının 12 ay sürmüştür.

Tarz Ansira Evleri

Tarz Ansira, modern mimarisi, geniş yeşil alanları ve otoparkları ile Ankara’nın Konutkent bölgesinin yeni yüzü oldu. Yüksek yaşam standartlarıyla 24 saat lüks otel konforunu bir arada bulmak isteyen herkesi davet eden Tarz Ansira, 8687 m2 üzerine inşaa edilmektedir.

Toplam 25.000 m2 inşaat alanında yer alan farklı büyüklükteki mağazaları, 1+1 ve 2+1 konseptinde home office ve daireleri ile bölgeye yepyeni bir vizyon getiren Tarz Ansira Evlerinde Duvarmatik ürünleri tercih edilmektedir.

http://tarzansira.com/teknik-ozellikler.html

Ener AKSES on4

Ener İnşaat tarafından Kalamışta 800 m2 arsa üzerine A blok- 8 daire, B blok- 5 daire olmak üzere inşaa edilen AKSES on4 projesinin tüm DIŞ ve İÇ cephe duvarlarında Duvarmatik ürünleri tercih edilmiştir.

AÇIKYOL APARTMANI

AÇIKYOL İnşaat tarafından Hatay Defne’de İnşaa Edilen konut projesinin tüm İç ve Dış Duvarları Duvarmatik Hazır Panel Duvarlar ile yapılmıştır.